Bezpłatne warsztaty programowania Koduj z Gigantami

W ten weekend wystartowały darmowe warsztaty “Koduj z Gigantami” w formie online.

Zapisy wciąż trwają!

To już ósmy raz organizatorzy zapraszają dzieci i młodzież szkolną do wzięcia udziału w darmowych zajęciach z programowania, których celem jest zaprzyjaźnienie najmłodszych z nowymi technologiami i propagowanie nauki kodowania, jako umiejętności bardzo ważnej w ogólnym rozwoju  oraz dającej świetne perspektywy na przyszłość.

Uczniowie mają możliwość zapisu na interaktywne zajęcia online, które będą prowadzone przez trenerów w zamkniętych, małych grupach.

Program zajęć dopasowany jest odpowiednio do grupy wiekowej. Tym razem, uczestnicy warsztatów powyżej 13 roku życia będą programować w takich środowiskach, jak m.in

  • C#, VISUAL STUDIO.

 

Aby wziąć udział w zajęciach, należy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl.

 

Także w tej edycji przygotowano specjalny konkurs dla szkół!

Placówki, z których w wydarzeniu “Koduj z Gigantami” weźmie udział największa liczba uczniów, otrzymają specjalne nagrody:

 Powyżej 50 zapisanych uczniów – Certyfikat Złotego Partnera dla szkoły oraz voucher na kurs semestralny w szkole Giganci Programowania dla wybranego przez szkołę ucznia.

• Powyżej 25 zapisanych uczniów – Certyfikat Srebrnego Partnera dla szkoły oraz voucher na kurs uzupełniający w szkole Giganci Programowania dla wybranego przez szkołę ucznia.

Liczbę zapisanych uczniów można monitorować na bieżąco od 18 stycznia na stronie ranking.kodujzgigantami.pl.

Natomiast na uczestników warsztatów czeka konkurs na projekt programistyczny, w którym nagrody otrzyma szkołanauczyciel prowadzący oraz autor zwycięskiego projektu.

Szczegóły konkursu znajdą Państwo na naszym profilu na Facebooku Koduj z Gigantami.