Dzień Otwarty.

25.04.2018 r. odbył się kolejny Dzień Otwarty, na który przybyli głównie uczniowie twardogórskiego gimnazjum, ale też inni zainteresowani.

Imprezę poprowadzili uczniowie klasy maturalnej, Justyna Słaba i Aleksander Siemasz. Goście zapoznali się z ofertą edukacyjną naszej szkoły i zobaczyli ciekawe prezentacje przygotowane i zaprezentowane przez uczniów. Gośćmi specjalnymi były babcia Eleonora (Aleksandra Gierus) wraz z wnusią Czesią (Małgorzata Binek), które w barwny sposób przybliżyły sylwetkę naszego patrona, Jarosława Iwaszkiewicza. Uczniowie przyszłej klasy europejskiej przedstawili próbkę pracy z programem Subiekt oraz podstawowe zasady savoir-vivre w krótkich scenkach, a przedstawiciele klasy multimedialnej podzielili się wrażeniami z odbytych praktyk i pokazali proces projektowania logo w programie Inscape. Odbyła się również rewia zawodów, podczas której zostały opisane i zaprezentowane stanowiska pracy, które po ukończeniu szkoły mogą zajmować nasi absolwenci. Cała impreza była przeplatana filmikami i reklamami autorstwa naszych uczniów oraz quizem, w którym można było wygrać atrakcyjne nagrody. Zainteresowaniem cieszył się również konkurs „Jaka to melodia?”, który rozweselił nasze spotkanie. Impreza odbyła się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom i wszystkim osobom, zaangażowanym w organizację tego dużego przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że zachęciliśmy gimnazjalistów do rozpoczęcia nauki w progach naszej szkoły, w której każdy jest wyjątkowy i ważny. Wszystkich zainteresowanych naszymi specjalnościami już dziś zapraszamy na Weekendowy Dzień Warsztatowy, który odbędzie się 19.05.2018r. Startujemy o godzinie 10:00. ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!

#młodość#radość#zabawa#wiedza#doświadczenia#przyjaźń#

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Twardogórze 27 kwietnia 2018