Konferencja online: Czy emocje nadążają za zmianami w naszym życiu?

Zachęcamy Szanownych Państwa: dyrektorów, nauczycieli oraz rodziców dzieci i młodzieży szkolnej, do udziału w ostatniej w tym roku konferencji online.
Spotkanie online odbędzie się w środę, 9.12.2020r. w godzinach 18.00-20.00
Aby wziąć udział w webinarze i otrzymać elektroniczne zaświadczenie o udziale, należy dokonać zgłoszenia na stronie: https://edu.documaster.pl/konferencja-9-12
W pierwszej części konferencji wystąpi Grażyna Kącka, psycho- i socjoterapeutka, pedagog i biotechnolog. Jej główną specjalizacją jest praca kliniczna z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami. Doradza też edukatorom, nauczycielom, dyrektorom szkół.
Grażyna poruszy niezwykle ważny temat: „Czy emocje nadążają za zmianami w naszym życiu? O przydatności inteligencji emocjonalnej w przystosowaniu się do niepewnych czasów.”
Druga część będzie jak zwykle poświęcona praktyce i technologii. Niezawodny duet: Danuta Haller (nauczyciel dyplomowany z 36-letnim doświadczeniem, doradca metodyczny z zakresu języka polskiego w PCEiPPP w Wołowie) oraz Mateusz Wojtczak (popularyzator nauki oraz pasjonat nowoczesnych technologii, Product Manager w Euroimpex S.A.) pokaże, jak zaadaptować porady Grażyny w codziennej pracy nauczyciela.
Wydarzenie poprowadzi Renata Gut, założycielka i zarządzająca Instytutem Talentów Flashpoint w Polsce.