Osiągnięcia uczniów

L.p.

Nazwa konkursu

Organizator

Sukcesy uczniów

Opiekun

Etap

 1.

 

IV edycja Olimpiady Statystycznej Główny Urząd Statystyczny oraz Polskie Towarzystwo Statystyczne Katarzyna Palma, 3TEg, zakwalifikowanie się do etapu okręgowego Dominika Krawczyk  szkolny
 2. Konkurs wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Poznaj swoje prawa w pracy” Państwowa Inspekcja Pracy (Główny Inspektorat Pracy i okręgowe inspektoraty pracy) Katarzyna Palma, 3TEg, I miejsce, zakwalifikowanie się do etapu regionalnego

Małgorzata Binek, 4Tg, II miejsce, zakwalifikowanie się do etapu regionalnego

Dominika Krawczyk  szkolny
 3.  III Ogólnopolski Konkurs Jezus Chrystus naszym Królem    Gabriela Proć, 1TR, III miejsce  ks. Jacek Bielski ogólnopolski
4. Dolnośląski Konkurs Literacki o Laur Złotego Pióra „My Polacy – my Dolnoślązacy”

ZSS „Don Bosco”
Wrocław

Katarzyna Palma, 3TEg, wyróżnienie Jaromir Żegliński wojewódzki
5. V Twardogórskie Wielkie Dyktando

Biblioteka Publiczna MiG Twardogóra

Katarzyna Palma, 3TEg, I miejsce
Katarzyna Wróblewska, 4Tg, II miejsce
Małgorzata Binek, 4Tg, III miejsce
Jaromir Żegliński gminny
6. XXVIII Gminny Konkurs Poezji Śpiewanej

Biblioteka Publiczna MiG Twardogóra

Mateusz Misiarz, 1TR, laureat Nadija Lomanova-Baranska gminny
7. Finał Strefy Wrocławskie Licealiady Młodzieży w Badmintonie we Wrocławiu

Wrocław

dziewczęta, V miejsce

chłopcy, IV miejsce

Tomasz Janas wrocławski
8. Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Komitet Główny Olimpiady Polskie Towarzystwo Ekonomiczne

Małgorzata Binek, 4Tg
Katarzyna Palma, 3TEg
Klaudia Woźniak, 3TEg
zakwalifikowanie się do zawodów II stopnia – okręgowych

Wanda Zabawa szkolny i okręgowy
 9.  Konkurs na kartkę bożonarodzeniową  Burmistrz MiG Twardogóra  Gabriela Proć, 1TR, laureatka  Kamila Karbowska-Krzemińska  gminny
10. Konkurs na bombkę bożonarodzeniową PCEiK Oleśnica Karolina Kowalska, 2TEg, laureatka
Julia Dwornikowska, 1TR, wyróżnienie
Gabriela Proć, 1TR, wyróżnienie
 Kamila Karbowska-Krzemińska powiatowy
11.  Ogólnopolski Konkurs „Gospodarka Morska – warunkiem ekonomicznego rozwoju Polski” Towarzystwo Projektów Edukacyjnych

III miejsce w Polsce:
Mateusz Misiarz, 1TR
Małgorzata  Żebracka, 1TR
Paweł Brocki, 1TR
Karina Gaber, 1TR
Szymon Zioło, 1TR

 Dominika Krawczyk  ogólnopolski