Wakacje z programowaniem

Giganci Programowania www.giganciprogramowania.edu.pl/ zapraszają wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w  darmowych lekcjach programowania.

“Szkoła z Gigantami” to warsztaty które odbyły się pod patronatem honorowym Ministra Edukacji oraz Ministerstwa Cyfryzacji. Z uwagi na duże zainteresowanie zajęciami, już 7 lipca ruszy ich letnia edycja pod nazwą “Wakacje z Gigantami”. Będzie to cykl 5 webinarów online.  Pierwsze 4 lekcje to praktyczne warsztaty z programowania w języku Scratch lub Python. Ostatnie zajęcia będą poświęcone bezpiecznemu korzystaniu z Internetu

Warsztaty są całkowicie bezpłatne i przygotowane dla 2 grupy wiekowych (uczniowie naszej szkoły wybierają warsztaty 13-18). Każde spotkanie trwa 2 godziny lekcyjne (1,5 h).

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferująca od ponad 5 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści oraz specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa.

Szczegółowy harmonogram i zakres tematyczny warsztatów znajdziecie się pod linkiem: WAKACJE Z GIGANTAMI: PYTHON, 13 – 18 LAT