Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 B » 1 Bg » 1 TR » 1 TRg » 2 Bg » 2 TEg » 3 Bg » 3 TEg » 4 Tg

Klasa 1 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:55-08:40 religia
1 B - Religia - Bielski J. (37)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 B - ZWO - Śliwak D. (Biblioteka)
podstawy przedsiębiorczości
1 B - Zabawa W. (20)
podstawy przedsiębiorczości
1 B - Zabawa W. (20)
2 08:50-09:35 matematyka
1 B - Baran W. (27)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 B - Proć A. (29)
matematyka
1 B - Baran W. (27)
3 09:45-10:30 zajęcia z wychowawcą
1 B - Milian W. (27)
biologia
1 B - Bachor D. (15)
religia
1 B - Religia - Bielski J. (37)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 B - ZWO - Śliwak D. (Biblioteka)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
1 B - gr.1 - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
informatyka
1 B - gr.2 - Dudycz P. (19)
j. niemiecki
1 B - gr.1 - Proć A. (29)
wychowanie fizyczne
1 B - gr.2 - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
1 B - gr.1 - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
j. niemiecki
1 B - gr.2 - Proć A. (29)
5 11:40-12:25 informatyka
1 B - gr.1 - Dudycz P. (19)
wychowanie fizyczne
1 B - gr.2 - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
1 B - gr.1 - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
j. niemiecki
1 B - gr.2 - Proć A. (29)
j. niemiecki
1 B - gr.1 - Proć A. (29)
wychowanie fizyczne
1 B - gr.2 - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
6 12:35-13:20 j. polski
1 B - Żegliński J. (22)
historia
1 B - Zaprzalska B. (20)
j. polski
1 B - Żegliński J. (22)
7 13:30-14:15 geografia
1 B - Jaśkiewicz M. (27)
8 14:25-15:10

Klasa 1 Bg - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:55-08:40 biologia
1 Bg - Bachor D. (15)
religia
1 Bg - Religia - Bielski J. (37)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 Bg - ZWO - Śliwak D. (Biblioteka)
2 08:50-09:35 chemia
1 Bg - Hofman L. (20)
fizyka
1 Bg - Bachor D. (15)
wychowanie fizyczne
1 Bg - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
3 09:45-10:30 informatyka
1 Bg - Dudycz P. (19)
j. niemiecki
1 Bg - Proć A. (29)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 Bg - Proć A. (29)
4 10:45-11:30 matematyka
1 Bg - Baran W. (27)
matematyka
1 Bg - Baran W. (27)
j. polski
1 Bg - Żegliński J. (22)
5 11:40-12:25 j. polski
1 Bg - Żegliński J. (22)
historia
1 Bg - Zaprzalska B. (20)
zajęcia z wychowawcą
1 Bg - Żegliński J. (22)
6 12:35-13:20 wychowanie fizyczne
1 Bg - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
1 Bg - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
7 13:30-14:15 religia
1 Bg - Religia - Bielski J. (37)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 Bg - ZWO - Śliwak D. (Biblioteka)
8 14:25-15:10 geografia
1 Bg - Jaśkiewicz M. (27)

Klasa 1 TR - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:55-08:40 zajęcia z wychowawcą
1 TR - Krawczyk D. (28)
religia
1 TR - Religia - Bielski J. (37)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 TR - ZWO - Śliwak D. (Biblioteka)
j. niemiecki
1 TR - gr.1 - Proć A. (29)
j. angielski
1 TR - gr.2 - Lomanova-Barańska N. (15)
j. niemiecki
1 TR - gr.1 - Proć A. (29)
j. angielski
1 TR - gr.2 - Lomanova-Barańska N. (15)
podstawy reklamy
1 TR - Janic M. (30)
2 08:50-09:35 j. polski
1 TR - Żegliński J. (22)
podstawy reklamy
1 TR - Janic M. (30)
j. angielski
1 TR - gr.1 - Lomanova-Barańska N. (15)
j. niemiecki
1 TR - gr.2 - Proć A. (29)
j. angielski
1 TR - gr.1 - Lomanova-Barańska N. (15)
j. niemiecki
1 TR - gr.2 - Proć A. (29)
matematyka
1 TR - Baran W. (4)
3 09:45-10:30 chemia
1 TR - Hofman L. (15)
matematyka
1 TR - Baran W. (4)
j. polski
1 TR - Żegliński J. (22)
wos
1 TR - Zaprzalska B. (20)
wychowanie fizyczne
1 TR - gr.1 - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
wychowanie fizyczne
1 TR - gr.2 - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
4 10:45-11:30 biologia
1 TR - Bachor D. (15)
organizacja kampanii reklamowej
1 TR - Janic M. (30)
plastyka
1 TR - Karbowska-Krzemińska K. (15)
j. polski
1 TR - Żegliński J. (22)
wychowanie fizyczne
1 TR - gr.1 - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
wychowanie fizyczne
1 TR - gr.2 - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
5 11:40-12:25 organizacja kampanii reklamowej
1 TR - Janic M. (30)
organizacja kampanii reklamowej
1 TR - Janic M. (30)
pracownia rysunku i technik reklamy
1 TR - Karbowska-Krzemińska K. (4)
fizyka
1 TR - Bachor D. (22)
organizacja kampanii reklamowej
1 TR - Janic M. (30)
6 12:35-13:20 grafika komputerowa i techniki poligraficzne
1 TR - Dudycz P. (19)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 TR - Proć A. (29)
organizacja kampanii reklamowej
1 TR - Janic M. (30)
historia
1 TR - Zaprzalska B. (20)
pracownia rysunku i technik reklamy
1 TR - Karbowska-Krzemińska K. (4)
7 13:30-14:15 grafika komputerowa i techniki poligraficzne
1 TR - Dudycz P. (19)
wychowanie fizyczne
1 TR - gr.1 - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
wychowanie fizyczne
1 TR - gr.2 - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
religia
1 TR - Religia - Bielski J. (37)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 TR - ZWO - Śliwak D. (Biblioteka)
geografia
1 TR - Jaśkiewicz M. (27)
historia
1 TR - Zaprzalska B. (20)
8 14:25-15:10 informatyka
1 TR - gr.1 - Dudycz P. (19)
informatyka
1 TR - gr.2 - Dudycz P. (19)

Klasa 1 TRg - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:55-08:40 j. niemiecki
1 TRg - Proć A. (29)
organizacja kampanii reklamowej
1 TRg - Janic M. (30)
matematyka
1 TRg - Baran W. (27)
religia
1 TRg - Religia - Bielski J. (37)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 TRg - ZWO - Śliwak D. (Biblioteka)
pracownia rysunku i technik reklamy
1 TRg - Karbowska-Krzemińska K. (4)
2 08:50-09:35 grafika komputerowa i techniki poligraficzne
1 TRg - Dudycz P. (19)
matematyka
1 TRg - Baran W. (27)
j. polski
1 TRg - Żegliński J. (22)
organizacja kampanii reklamowej
1 TRg - Janic M. (30)
j. polski
1 TRg - Żegliński J. (22)
3 09:45-10:30 organizacja kampanii reklamowej
1 TRg - Janic M. (30)
j. polski
1 TRg - Żegliński J. (22)
wychowanie fizyczne
1 TRg - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
organizacja kampanii reklamowej
1 TRg - Janic M. (30)
biologia
1 TRg - Bachor D. (15)
4 10:45-11:30 edukacja dla bezpieczeństwa
1 TRg - Proć A. (29)
j. polski
1 TRg - Żegliński J. (22)
podstawy przedsiębiorczości
1 TRg - Zabawa W. (20)
grafika komputerowa i techniki poligraficzne
1 TRg - Dudycz P. (19)
fizyka
1 TRg - Bachor D. (15)
5 11:40-12:25 zajęcia z wychowawcą
1 TRg - Proć A. (29)
matematyka
1 TRg - Baran W. (28)
religia
1 TRg - Religia - Bielski J. (37)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
1 TRg - ZWO - Śliwak D. (Biblioteka)
j. angielski
1 TRg - Lisiak J. (15)
historia
1 TRg - Zaprzalska B. (20)
6 12:35-13:20 podstawy reklamy
1 TRg - Janic M. (30)
j. angielski
1 TRg - Lisiak J. (15)
pracownia rysunku i technik reklamy
1 TRg - Karbowska-Krzemińska K. (4)
geografia
1 TRg - Jaśkiewicz M. (27)
wychowanie fizyczne
1 TRg - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
7 13:30-14:15 matematyka
1 TRg - Baran W. (28)
wos
1 TRg - Zaprzalska B. (20)
podstawy reklamy
1 TRg - Janic M. (30)
informatyka
1 TRg - Dudycz P. (19)
organizacja kampanii reklamowej
1 TRg - Janic M. (30)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
1 TRg - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
j. niemiecki
1 TRg - Proć A. (29)

Klasa 2 Bg - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:55-08:40 podstawy przedsiębiorczości
2 Bg - Janic M. (30)
religia
2 Bg Religia - Bielski J. (37)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 Bg ZWO - Śliwak D. (Biblioteka)
2 08:50-09:35 religia
2 Bg Religia - Bielski J. (37)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 Bg ZWO - Śliwak D. (Biblioteka)
podstawy przedsiębiorczości
2 Bg - Janic M. (30)
3 09:45-10:30 zajęcia z wychowawcą
2 Bg - Janas T. (4)
j. niemiecki
2 Bg - Proć A. (29)
4 10:45-11:30 j. niemiecki
2 Bg - Proć A. (29)
matematyka
2 Bg - Baran W. (27)
5 11:40-12:25 historia
2 Bg - Zaprzalska B. (20)
j. polski
2 Bg - Żegliński J. (22)
6 12:35-13:20 j. polski
2 Bg - Żegliński J. (22)
wychowanie fizyczne
2 Bg - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
7 13:30-14:15 wychowanie fizyczne
2 Bg - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
funkcjonowanie na rynku pracy
2 Bg - Wolf A. (22)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
2 Bg - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)

Klasa 2 TEg - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:55-08:40 chemia
2 TEg - Hofman L. (15)
j. polski
2 TEg - Żegliński J. (22)
wiedza o kulturze
2 TEg - Karbowska-Krzemińska K. (33)
prawo
2 TEg - Zabawa W. (20)
j. polski
2 TEg - Żegliński J. (22)
2 08:50-09:35 j. niemiecki
2 TEg - Proć A. (29)
j. polski
2 TEg - Żegliński J. (22)
finanse małej firmy
2 TEg - Janic M. (30)
ekonomika przedsiębiorstw
2 TEg - Zabawa W. (27)
biologia
2 TEg - Bachor D. (15)
3 09:45-10:30 pracownia ekonomiczna
2 TEg - Krawczyk D. (28)
ekonomika przedsiębiorstw
2 TEg - Zabawa W. (27)
prawo
2 TEg - Zabawa W. (20)
ekonomika przedsiębiorstw
2 TEg - Zabawa W. (27)
zajęcia z wychowawcą
2 TEg - Karbowska-Krzemińska K. (33)
4 10:45-11:30 pracownia ekonomiczna
2 TEg - Krawczyk D. (28)
pracownia ekonomiczna
2 TEg - Krawczyk D. (28)
religia
2 TEg Religia - Bielski J. (37)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 TEg ZWO - Śliwak D. (Biblioteka)
historia
2 TEg - Zaprzalska B. (20)
finanse małej firmy
2 TEg - Janic M. (30)
5 11:40-12:25 matematyka
2 TEg - Baran W. (27)
rachunkowość jednostek gospodarczych
2 TEg - Krawczyk D. (28)
ekonomika przedsiębiorstw
2 TEg - Zabawa W. (27)
j. niemiecki
2 TEg - Proć A. (29)
matematyka
2 TEg - Baran W. (27)
6 12:35-13:20 biologia
2 TEg - Bachor D. (15)
matematyka
2 TEg - Baran W. (27)
ekonomika przedsiębiorstw
2 TEg - Zabawa W. (27)
podstawy przedsiębiorczości
2 TEg - Janic M. (30)
matematyka
2 TEg - Baran W. (27)
7 13:30-14:15 j. angielski
2 TEg - Lisiak J. (15)
j. angielski
2 TEg - Lisiak J. (15)
rachunkowość jednostek gospodarczych
2 TEg - Krawczyk D. (28)
religia
2 TEg Religia - Bielski J. (37)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
2 TEg ZWO - Śliwak D. (Biblioteka)
wychowanie fizyczne
2 TEg - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
2 TEg - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
wychowanie fizyczne
2 TEg - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)

Klasa 3 Bg - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:55-08:40 funkcjonowanie na rynku pracy
3 Bg - Wolf A. (22)
j. niemiecki
3 Bg gr. 2 - Proć A. (29)
2 08:50-09:35 j. polski
3 Bg - Żegliński J. (22)
wos
3 Bg - Zaprzalska B. (20)
3 09:45-10:30 religia
3 Bg Religia - Bielski J. (37)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 Bg ZWO - Śliwak D. (Biblioteka)
matematyka
3 Bg - Baran W. (4)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
3 Bg - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
religia
3 Bg Religia - Bielski J. (37)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 Bg ZWO - Śliwak D. (Biblioteka)
5 11:40-12:25 wychowanie fizyczne
3 Bg - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
wychowanie fizyczne
3 Bg - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
6 12:35-13:20 zajęcia z wychowawcą
3 Bg - Bachor D. (15)
funkcjonowanie na rynku pracy
3 Bg - Wolf A. (22)
7 13:30-14:15 j. niemiecki
3 Bg gr. 1 - Proć A. (29)
8 14:25-15:10

Klasa 3 TEg - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:55-08:40 matematyka
3 TEg - Baran W. (27)
ekonomika przedsiębiorstw
3 TEg - Krawczyk D. (28)
rachunkowość jednostek gospodarczych
3 TEg - Krawczyk D. (28)
pracownia ekonomiczna
3 TEg - Krawczyk D. (28)
ekonomika przedsiębiorstw
3 TEg - Krawczyk D. (28)
2 08:50-09:35 biologia
3 TEg - Bachor D. (15)
rachunkowość jednostek gospodarczych
3 TEg - Krawczyk D. (28)
rachunkowość jednostek gospodarczych
3 TEg - Krawczyk D. (28)
pracownia ekonomiczna
3 TEg - Krawczyk D. (28)
rachunkowość jednostek gospodarczych
3 TEg - Krawczyk D. (28)
3 09:45-10:30 religia
3 TEg Religia - Bielski J. (37)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 TEg ZWO - Śliwak D. (Biblioteka)
historia i społeczeństwo
3 TEg - Zaprzalska B. (20)
matematyka
3 TEg - Baran W. (27)
j. niemiecki
3 TEg - Proć A. (29)
j. polski
3 TEg - Żegliński J. (22)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
3 TEg - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
zajęcia z wychowawcą
3 TEg - Zaprzalska B. (20)
matematyka
3 TEg - Baran W. (27)
ekonomika przedsiębiorstw
3 TEg - Krawczyk D. (28)
historia i społeczeństwo
3 TEg - Zaprzalska B. (20)
5 11:40-12:25 wychowanie fizyczne
3 TEg - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
j. angielski
3 TEg - Lisiak J. (15)
finanse małej firmy
3 TEg - Krawczyk D. (28)
religia
3 TEg Religia - Bielski J. (37)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
3 TEg ZWO - Śliwak D. (Biblioteka)
biologia
3 TEg - Bachor D. (15)
6 12:35-13:20 j. niemiecki
3 TEg - Proć A. (29)
wychowanie fizyczne
3 TEg - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
finanse małej firmy
3 TEg - Krawczyk D. (28)
język angielski zawodowy
3 TEg - Lisiak J. (29)
biologia
3 TEg - Bachor D. (15)
7 13:30-14:15 j. polski
3 TEg - Żegliński J. (22)
matematyka
3 TEg - Baran W. (27)
język angielski zawodowy
3 TEg - Lisiak J. (15)
ekonomika przedsiębiorstw
3 TEg - Krawczyk D. (28)
język angielski zawodowy
3 TEg - Lisiak J. (15)
8 14:25-15:10 j. niemiecki
3 TEg - Proć A. (29)

Klasa 4 Tg - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:55-08:40 zarządzanie małą firmą
4 Tg technik org. rekl. - Janic M. (30)
matematyka
4 Tg - Szymczak I. (4)
organizacja reklamy
4 Tg technik org. rekl. - Janic M. (30)
matematyka
4 Tg - Szymczak I. (4)
biologia
4 Tg - Bachor D. (15)
2 08:50-09:35 rachunkowość jednostek gospodarczych
4 Tg technik ekonomista - Krawczyk D. (28)
ekonomika i organizacja przedsiębiorstw
4 Tg technik org. rekl. - Janic M. (30)
matematyka
4 Tg - Szymczak I. (4)
religia
4 Tg Religia - Bielski J. (37)
historia i społeczeństwo
4 Tg - Zaprzalska B. (20)
religia
4 Tg Religia - Bielski J. (37)
3 09:45-10:30 j. polski
4 Tg - Żegliński J. (22)
rachunkowość jednostek gospodarczych
4 Tg technik ekonomista - Krawczyk D. (28)
zarządzanie małą firmą
4 Tg technik org. rekl. - Janic M. (30)
rachunkowość jednostek gospodarczych
4 Tg technik ekonomista - Krawczyk D. (28)
pracownia rysunku i technik reklamy
4 Tg technik org. rekl. - Karbowska-Krzemińska K. (4)
j. polski
4 Tg - Żegliński J. (22)
historia i społeczeństwo
4 Tg - Zaprzalska B. (20)
4 10:45-11:30 j. polski
4 Tg - Żegliński J. (22)
j. angielski
4 Tg - Lisiak J. (15)
rachunkowość jednostek gospodarczych
4 Tg technik ekonomista - Krawczyk D. (28)
ekonomika i organizacja przedsiębiorstw
4 Tg technik org. rekl. - Janic M. (30)
biologia
4 Tg - Bachor D. (15)
j. niemiecki
4 Tg - Proć A. (29)
5 11:40-12:25 biologia
4 Tg - Bachor D. (15)
wychowanie fizyczne
4 Tg - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
zajęcia z wychowawcą
4 Tg - Janic M. (30)
rachunkowość jednostek gospodarczych
4 Tg technik ekonomista - Krawczyk D. (28)
grafika komputerowa i techniki poligraficzne
4 Tg technik org. rekl. - Dudycz P. (19)
rachunkowość jednostek gospodarczych
4 Tg technik ekonomista - Krawczyk D. (28)
pracownia rysunku i technik reklamy
4 Tg technik org. rekl. - Karbowska-Krzemińska K. (4)
6 12:35-13:20 wychowanie fizyczne
4 Tg - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
organizacja reklamy
4 Tg technik org. rekl. - Janic M. (30)
wychowanie fizyczne
4 Tg - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
rachunkowość jednostek gospodarczych
4 Tg technik ekonomista - Krawczyk D. (28)
grafika komputerowa i techniki poligraficzne
4 Tg technik org. rekl. - Dudycz P. (19)
pracownia ekonomiczna
4 Tg technik ekonomista - Krawczyk D. (28)
pracownia multimediów
4 Tg technik org. rekl. - Dudycz P. (19)
7 13:30-14:15 matematyka
4 Tg - Szymczak I. (4)
j. angielski
4 Tg - Lisiak J. (15)
pracownia ekonomiczna
4 Tg technik ekonomista - Krawczyk D. (28)
pracownia multimediów
4 Tg technik org. rekl. - Dudycz P. (19)
8 14:25-15:10