Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 B » 1 TR » 2 B » 2 TP » 2 TR » 3 B » 3 Bg » 3 TR » 3 TRg » 4 TEg

Klasa 1 B - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 religia
1 B - Religia - Nesterowicz M. (37)
wychowanie fizyczne
1 B - gr.1 - Janas T. (Sala gimnastyczna 1)
j. angielski
1 B - gr.2 - Pecican M. (29)
religia
1 B - Religia - Nesterowicz M. (37)
2 08:55-09:40 zajęcia z wychowawcą
1 B - Wolf A. (15)
informatyka
1 B - gr.1 - Pciak-Rogala E. (4)
j. angielski
1 B - gr.2 - Pecican M. (29)
matematyka
1 B - Pciak-Rogala E. (15)
3 09:50-10:35 matematyka
1 B - Pciak-Rogala E. (15)
j. angielski
1 B - gr.1 - Pecican M. (29)
informatyka
1 B - gr.2 - Pciak-Rogala E. (4)
historia
1 B - Choła D. (20)
4 10:50-11:35 j. polski
1 B - Szramiak E. (22)
j. angielski
1 B - gr.1 - Pecican M. (29)
wychowanie fizyczne
1 B - gr.2 - Milian W. (Sala gimnastyczna 2)
j. polski
1 B - Szramiak E. (22)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
1 B - gr.1 - Janas T. (Sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
1 B - gr.2 - Milian W. (Sala gimnastyczna 2)
podstawy przedsiębiorczości
1 B - Hofman A. (15)
wychowanie fizyczne
1 B - gr.1 - Janas T. (Sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
1 B - gr.2 - Milian W. (Sala gimnastyczna 2)
6 12:35-13:20 edukacja dla bezpieczeństwa
1 B - Proć A. (15)
podstawy przedsiębiorczości
1 B - Hofman A. (15)
7 13:25-14:10 biologia
1 B - Lityński M. (15)
geografia
1 B - Hofman A. (27)
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Klasa 1 TR - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 organizacja kampanii reklamowej
1 TR - Janic M. (30)
j. polski
1 TR - Szramiak E. (22)
organizacja kampanii reklamowej
1 TR - Janic M. (30)
j. polski
1 TR - Szramiak E. (22)
biologia
1 TR - Lityński M. (15)
2 08:55-09:40 pracownia rysunku i technik reklamy
1 TR - Karbowska-Krzemińska K. (29)
j. angielski
1 TR - Lomanova-Baranska N. (20)
j. polski
1 TR - Szramiak E. (22)
fizyka
1 TR - Bachor D. (20)
podstawy reklamy
1 TR - Hofman A. (30)
3 09:50-10:35 pracownia rysunku i technik reklamy
1 TR - Karbowska-Krzemińska K. (29)
j. angielski
1 TR - Lomanova-Baranska N. (20)
wychowanie fizyczne
1 TR - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
plastyka
1 TR - Karbowska-Krzemińska K. (30)
podstawy reklamy
1 TR - Hofman A. (30)
4 10:50-11:35 j. niemiecki
1 TR - Proć A. (29)
grafika komputerowa i techniki poligraficzne
1 TR - Karbowska-Krzemińska K. (19)
historia
1 TR - Choła D. (20)
j. angielski
1 TR - Lomanova-Baranska N. (29)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 TR - Proć A. (28)
5 11:45-12:30 matematyka
1 TR - Włusek E. (27)
grafika komputerowa i techniki poligraficzne
1 TR - Karbowska-Krzemińska K. (19)
zajęcia z wychowawcą
1 TR - Choła D. (20)
wychowanie fizyczne
1 TR - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
j. niemiecki
1 TR - Proć A. (29)
6 12:35-13:20 historia
1 TR - Choła D. (20)
wychowanie fizyczne
1 TR - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
chemia
1 TR - Urbańska A. (15)
matematyka
1 TR - Włusek E. (30)
geografia
1 TR - Jaśkiewicz M. (27)
7 13:25-14:10 informatyka
1 TR - Pciak-Rogala E. (4)
organizacja kampanii reklamowej
1 TR - Janic M. (30)
organizacja kampanii reklamowej
1 TR - Janic M. (30)
geografia
1 TR - Jaśkiewicz M. (27)
organizacja kampanii reklamowej
1 TR - Janic M. (30)
8 14:15-15:00 religia
1 TR - Religia - Nesterowicz M. (37)
religia
1 TR - Religia - Nesterowicz M. (37)
9 15:05-15:50

Klasa 2 B - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
2 B - gr.1 - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
j. angielski
2 B - gr.2 - Pecican M. (29)
historia
2 B - Choła D. (20)
2 08:55-09:40 j. angielski
2 B - gr.1 - Lomanova-Baranska N. (28)
j. angielski
2 B - gr.2 - Pecican M. (29)
matematyka
2 B - Włusek E. (27)
3 09:50-10:35 biologia
2 B - Lityński M. (15)
zajęcia z wychowawcą
2 B - Lityński M. (15)
4 10:50-11:35 j. polski
2 B - Szramiak E. (22)
j. polski
2 B - Szramiak E. (22)
5 11:45-12:30 matematyka
2 B - Włusek E. (27)
wychowanie fizyczne
2 B - gr.1 - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
2 B - gr.2 - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
6 12:35-13:20 wychowanie fizyczne
2 B - gr.1 - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
2 B - gr.2 - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
j. angielski
2 B - gr.1 - Lomanova-Baranska N. (28)
wychowanie fizyczne
2 B - gr.2 - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
7 13:25-14:10 religia
2 B - Religia - Nesterowicz M. (37)
zajęcia biblioteczne
2 B - zajęcia biblioteczne - Śliwak D. (Biblioteka)
geografia
2 B - Jaśkiewicz M. (27)
8 14:15-15:00 język angielski w zawodzie
2 B - Lisiak J. (29)
religia
2 B - Religia - Nesterowicz M. (37)
9 15:05-15:50

Klasa 2 TP - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 historia
2 TP - Choła D. (20)
zajęcia z wychowawcą
2 TP - Lomanova-Baranska N. (4)
j. angielski
2 TP - Lomanova-Baranska N. (29)
język obcy zawodowy angielski
2 TP - Lomanova-Baranska N. (4)
programowanie aplikacji internetowych
2 TP - Józefowski R. (19)
2 08:55-09:40 j. polski
2 TP - Szramiak E. (22)
geografia
2 TP - Hofman A. (27)
programowanie
2 TP - Dudycz P. (4)
biologia
2 TP - Lityński M. (15)
pracownia aplikacji internetowych
2 TP - Józefowski R. (19)
3 09:50-10:35 j. polski
2 TP - Szramiak E. (22)
podstawy przedsiębiorczości
2 TP - Hofman A. (30)
pracownia programowania
2 TP - Dudycz P. (4)
j. polski
2 TP - Szramiak E. (22)
pracownia aplikacji internetowych
2 TP - Józefowski R. (19)
4 10:50-11:35 matematyka
2 TP - Włusek E. (27)
matematyka
2 TP - Włusek E. (27)
j. niemiecki
2 TP - Proć A. (29)
fizyka
2 TP - Bachor D. (4)
projektowanie oprogramowania
2 TP - Józefowski R. (4)
5 11:45-12:30 j. angielski
2 TP - Lomanova-Baranska N. (4)
wychowanie fizyczne
2 TP i 3 TR Zajęcia międzyoddziałowe - wf chłopców - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
2 TP i 3 TR Zajęcia międzyoddziałowe - wf dziewcząt - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
religia
2 TP - Religia - Nesterowicz M. (37)
zajęcia biblioteczne
2 TP - zajęcia biblioteczne - Śliwak D. (Biblioteka)
j. angielski
2 TP - Lomanova-Baranska N. (4)
projektowanie oprogramowania
2 TP - Józefowski R. (4)
6 12:35-13:20 wychowanie fizyczne
2 TP i 3 TR Zajęcia międzyoddziałowe - wf chłopców - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
2 TP i 3 TR Zajęcia międzyoddziałowe - wf dziewcząt - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
programowanie
2 TP - Dudycz P. (4)
wychowanie fizyczne
2 TP i 3 TR Zajęcia międzyoddziałowe - wf chłopców - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
2 TP i 3 TR Zajęcia międzyoddziałowe - wf dziewcząt - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
j. niemiecki
2 TP - Proć A. (29)
pracownia projektowania oprogramowania
2 TP - Józefowski R. (19)
7 13:25-14:10 religia
2 TP - Religia - Nesterowicz M. (37)
chemia
2 TP - Urbańska A. (15)
projektowanie i administrowanie bazami danych
2 TP - Dudycz P. (4)
historia
2 TP - Choła D. (20)
informatyka
2 TP - Józefowski R. (19)
8 14:15-15:00 pracownia programowania
2 TP - Dudycz P. (4)
Pracownia baz danych
2 TP - Dudycz P. (4)
informatyka
2 TP - Józefowski R. (19)
9 15:05-15:50

Klasa 2 TR - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 matematyka
2 TR - Włusek E. (27)
pracownia rysunku i technik reklamy
2 TR - Karbowska-Krzemińska K. (30)
j. polski
2 TR - Szramiak E. (22)
organizacja kampanii reklamowej
2 TR - Janic M. (30)
wychowanie fizyczne
2 TR - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
2 08:55-09:40 religia
2 TR - Religia - Nesterowicz M. (37)
zajęcia biblioteczne
2 TR - zajęcia biblioteczne - Śliwak D. (aula)
pracownia rysunku i technik reklamy
2 TR - Karbowska-Krzemińska K. (30)
fotografia cyfrowa
2 TR - Karbowska-Krzemińska K. (19)
organizacja kampanii reklamowej
2 TR - Janic M. (30)
biologia
2 TR - Lityński M. (15)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
2 TR - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
2 TR - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
fotografia cyfrowa
2 TR - Karbowska-Krzemińska K. (19)
matematyka
2 TR - Włusek E. (27)
organizacja kampanii reklamowej
2 TR - Janic M. (20)
4 10:50-11:35 historia
2 TR - Choła D. (20)
podstawy reklamy
2 TR - Hofman A. (30)
informatyka
2 TR - gr.1 - Dudycz P. (19)
j. angielski
2 TR - gr.2 - Lomanova-Baranska N. (28)
fotografia cyfrowa
2 TR - Karbowska-Krzemińska K. (19)
podstawy reklamy
2 TR - Hofman A. (30)
5 11:45-12:30 grafika komputerowa i techniki poligraficzne
2 TR - Karbowska-Krzemińska K. (19)
j. angielski
2 TR - gr.1 - Lomanova-Baranska N. (28)
j. niemiecki
2 TR - gr.2 - Proć A. (29)
j. angielski
2 TR - gr.1 - Lomanova-Baranska N. (30)
informatyka
2 TR - gr.2 - Dudycz P. (19)
fizyka
2 TR - Bachor D. (30)
geografia
2 TR - Hofman A. (15)
6 12:35-13:20 grafika komputerowa i techniki poligraficzne
2 TR - Karbowska-Krzemińska K. (19)
historia
2 TR - Choła D. (20)
j. angielski
2 TR - gr.1 - Lomanova-Baranska N. (30)
informatyka
2 TR - gr.2 - Dudycz P. (19)
j. polski
2 TR - Szramiak E. (22)
podstawy przedsiębiorczości
2 TR - Hofman A. (15)
7 13:25-14:10 organizacja kampanii reklamowej
2 TR - Janic M. (30)
informatyka
2 TR - gr.1 - Dudycz P. (19)
j. niemiecki
2 TR - gr.2 - Proć A. (29)
chemia
2 TR - Urbańska A. (15)
j. niemiecki
2 TR - gr.1 - Proć A. (29)
j. angielski
2 TR - gr.2 - Lomanova-Baranska N. (28)
j. polski
2 TR - Szramiak E. (22)
8 14:15-15:00 zajęcia z wychowawcą
2 TR - Janic M. (30)
podstawy reklamy
2 TR - Hofman A. (22)
religia
2 TR - Religia - Nesterowicz M. (37)
j. niemiecki
2 TR - gr.1 - Proć A. (29)
j. angielski
2 TR - gr.2 - Lomanova-Baranska N. (28)
9 15:05-15:50

Klasa 3 B - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 biologia
3 B - Lityński M. (15)
matematyka
3 B - Włusek E. (27)
2 08:55-09:40 j. niemiecki
3 B - gr.1 - Proć A. (33)
wychowanie fizyczne
3 B - gr.2 - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
wychowanie fizyczne
3 B - gr.1 - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
3 B - gr.2 - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
3 B - gr.1 - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
j. niemiecki
3 B - gr.2 - Proć A. (28)
wychowanie fizyczne
3 B - gr.1 - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
3 B - gr.2 - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
4 10:50-11:35 religia
3 B - Religia - Nesterowicz M. (37)
zajęcia biblioteczne
3 B - zajęcia biblioteczne - Śliwak D. (Biblioteka)
historia
3 B - Choła D. (20)
5 11:45-12:30 j. polski
3 B - Szramiak E. (22)
wos
3 B - Choła D. (20)
6 12:35-13:20 geografia
3 B - Jaśkiewicz M. (27)
j. polski
3 B - Szramiak E. (22)
7 13:25-14:10 język angielski w zawodzie
3 B - Lisiak J. (15)
religia
3 B - Religia - Nesterowicz M. (37)
zajęcia biblioteczne
3 B - zajęcia biblioteczne - Śliwak D. (Biblioteka)
8 14:15-15:00 zajęcia z wychowawcą
3 B - Milian W. (27)
język angielski w zawodzie
3 B - Lisiak J. (22)
9 15:05-15:50

Klasa 3 Bg - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. niemiecki
3 Bg - Proć A. (33)
2 08:55-09:40 matematyka
3 Bg - Włusek E. (27)
j. polski
3 Bg - Szramiak E. (22)
3 09:50-10:35 religia
3 Bg - Religia - Nesterowicz M. (37)
zajęcia biblioteczne
3 Bg - zajęcia biblioteczne - Śliwak D. (Biblioteka)
wos
3 Bg - Choła D. (33)
4 10:50-11:35 wychowanie fizyczne
3 Bg - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
zajęcia z wychowawcą
3 Bg - Janas T. (33)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
3 Bg - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
religia
3 Bg - Religia - Nesterowicz M. (37)
zajęcia biblioteczne
3 Bg - zajęcia biblioteczne - Śliwak D. (Biblioteka)
6 12:35-13:20 język angielski w zawodzie
3 Bg - Lomanova-Baranska N. (33)
wychowanie fizyczne
3 Bg - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
7 13:25-14:10 język angielski w zawodzie
3 Bg - Lomanova-Baranska N. (29)
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50

Klasa 3 TR - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. polski
3 TR - Szramiak E. (22)
podstawy reklamy
3 TR - Janic M. (20)
informatyka
3 TR - gr.1 - Dudycz P. (4)
grafika komputerowa i techniki poligraficzne
3 TR - Karbowska-Krzemińska K. (19)
j. polski
3 TR - Szramiak E. (22)
2 08:55-09:40 matematyka
3 TR - Włusek E. (27)
j. polski
3 TR - Szramiak E. (22)
j. angielski
3 TR - gr.1 - Lomanova-Baranska N. (20)
j. niemiecki
3 TR - gr.2 - Proć A. (27)
grafika komputerowa i techniki poligraficzne
3 TR - Karbowska-Krzemińska K. (19)
wos
3 TR - Choła D. (20)
3 09:50-10:35 organizacja kampanii reklamowej
3 TR - Janic M. (30)
matematyka
3 TR - Włusek E. (27)
j. angielski
3 TR - gr.1 - Lomanova-Baranska N. (22)
j. niemiecki
3 TR - gr.2 - Proć A. (27)
wos
3 TR - Choła D. (20)
matematyka
3 TR - Włusek E. (27)
4 10:50-11:35 grafika komputerowa i techniki poligraficzne
3 TR - Karbowska-Krzemińska K. (19)
j. niemiecki
3 TR - gr.1 - Proć A. (20)
j. angielski
3 TR - gr.2 - Lomanova-Baranska N. (28)
fizyka
3 TR - Bachor D. (15)
biologia
3 TR - Lityński M. (15)
organizacja kampanii reklamowej
3 TR - Janic M. (29)
5 11:45-12:30 podstawy reklamy
3 TR - Janic M. (30)
wychowanie fizyczne
2 TP i 3 TR Zajęcia międzyoddziałowe - wf chłopców - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
2 TP i 3 TR Zajęcia międzyoddziałowe - wf dziewcząt - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
chemia
3 TR - Urbańska A. (15)
fotografia cyfrowa
3 TR - Karbowska-Krzemińska K. (19)
organizacja kampanii reklamowej
3 TR - Janic M. (30)
6 12:35-13:20 wychowanie fizyczne
2 TP i 3 TR Zajęcia międzyoddziałowe - wf chłopców - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
2 TP i 3 TR Zajęcia międzyoddziałowe - wf dziewcząt - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
fotografia cyfrowa
3 TR - Karbowska-Krzemińska K. (19)
wychowanie fizyczne
2 TP i 3 TR Zajęcia międzyoddziałowe - wf chłopców - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
2 TP i 3 TR Zajęcia międzyoddziałowe - wf dziewcząt - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
historia
3 TR - Choła D. (20)
podstawy reklamy
3 TR - Janic M. (30)
7 13:25-14:10 j. niemiecki
3 TR - gr.1 - Proć A. (29)
j. angielski
3 TR - gr.2 - Lomanova-Baranska N. (22)
historia
3 TR - Choła D. (20)
religia
3 TR - Religia - Nesterowicz M. (37)
zajęcia biblioteczne
3 TR - zajęcia biblioteczne - Śliwak D. (Biblioteka)
zajęcia z wychowawcą
3 TR - Szramiak E. (22)
podstawy przedsiębiorczości
3 TR - Hofman A. (15)
8 14:15-15:00 zajęcia twórczo-konwersacyjne z języka angielskiego
3 TR - Lomanova-Baranska N. (22)
fotografia cyfrowa
3 TR - Karbowska-Krzemińska K. (19)
religia
3 TR - Religia - Nesterowicz M. (37)
geografia
3 TR - Hofman A. (27)
9 15:05-15:50 informatyka
3 TR - gr.2 - Dudycz P. (19)

Klasa 3 TRg - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 fotografia cyfrowa
3 TRg - Karbowska-Krzemińska K. (19)
matematyka
3 TRg - Włusek E. (27)
fotografia cyfrowa
3 TRg - Karbowska-Krzemińska K. (19)
matematyka
3 TRg - Włusek E. (27)
zajęcia z wychowawcą
3 TRg - Proć A. (29)
2 08:55-09:40 organizacja kampanii reklamowej
3 TRg - Janic M. (30)
biologia
3 TRg - Bachor D. (15)
organizacja kampanii reklamowej
3 TRg - Janic M. (30)
j. polski
3 TRg - Szramiak E. (22)
podstawy reklamy
3 TRg - Janic M. (29)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
3 TRg - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
biologia
3 TRg - Bachor D. (15)
organizacja kampanii reklamowej
3 TRg - Janic M. (30)
j. angielski
3 TRg - Lomanova-Baranska N. (29)
j. polski
3 TRg - Szramiak E. (22)
4 10:50-11:35 j. angielski
3 TRg - Lomanova-Baranska N. (28)
podstawy reklamy
3 TRg - Janic M. (22)
wychowanie fizyczne
3 TRg - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
podstawy reklamy
3 TRg - Janic M. (30)
matematyka
3 TRg - Włusek E. (27)
5 11:45-12:30 historia i społeczeństwo
3 TRg - Choła D. (20)
podstawy reklamy
3 TRg - Janic M. (30)
biologia
3 TRg - Bachor D. (22)
religia
3 TRg - Religia - Nesterowicz M. (37)
zajęcia biblioteczne
3 TRg - zajęcia biblioteczne - Śliwak D. (Biblioteka)
matematyka
3 TRg - Włusek E. (27)
6 12:35-13:20 organizacja kampanii reklamowej
3 TRg - Janic M. (30)
organizacja kampanii reklamowej
3 TRg - Janic M. (30)
fotografia cyfrowa
3 TRg - Karbowska-Krzemińska K. (4)
grafika komputerowa i techniki poligraficzne
3 TRg - Karbowska-Krzemińska K. (19)
j. niemiecki
3 TRg - Proć A. (29)
7 13:25-14:10 matematyka
3 TRg - Włusek E. (27)
religia
3 TRg - Religia - Nesterowicz M. (37)
j. angielski
3 TRg - Lomanova-Baranska N. (29)
grafika komputerowa i techniki poligraficzne
3 TRg - Karbowska-Krzemińska K. (19)
wychowanie fizyczne
3 TRg - Janas T. (Sala gimnastyczna 2)
8 14:15-15:00 język angielski zawodowy
3 TRg - Lisiak J. (29)
9 15:05-15:50

Klasa 4 TEg - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 rachunkowość jednostek gospodarczych
4 TEg - Krawczyk D. (28)
rachunkowość jednostek gospodarczych
4 TEg - Krawczyk D. (28)
2 08:55-09:40 matematyka
4 TEg - Włusek E. (28)
rachunkowość jednostek gospodarczych
4 TEg - Krawczyk D. (28)
rachunkowość jednostek gospodarczych
4 TEg - Krawczyk D. (28)
3 09:50-10:35 historia i społeczeństwo
4 TEg - Choła D. (20)
j. polski
4 TEg - Szramiak E. (22)
biologia
4 TEg - Bachor D. (15)
biologia
4 TEg - Bachor D. (33)
j. niemiecki
4 TEg - Proć A. (29)
4 10:50-11:35 wychowanie fizyczne
4 TEg - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
biologia
4 TEg - Bachor D. (15)
wychowanie fizyczne
4 TEg - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
matematyka
4 TEg - Włusek E. (27)
wychowanie fizyczne
4 TEg - Milian W. (Sala gimnastyczna 1)
5 11:45-12:30 j. polski
4 TEg - Szramiak E. (22)
historia i społeczeństwo
4 TEg - Choła D. (20)
matematyka
4 TEg - Włusek E. (27)
rachunkowość jednostek gospodarczych
4 TEg - Krawczyk D. (28)
j. polski
4 TEg - Szramiak E. (22)
6 12:35-13:20 matematyka
4 TEg - Włusek E. (27)
rachunkowość jednostek gospodarczych
4 TEg - Krawczyk D. (28)
j. angielski
4 TEg - Lisiak J. (28)
pracownia ekonomiczna
4 TEg - Krawczyk D. (26)
7 13:25-14:10 zajęcia z wychowawcą
4 TEg - Karbowska-Krzemińska K. (28)
rachunkowość jednostek gospodarczych
4 TEg - Krawczyk D. (28)
j. angielski
4 TEg - Lisiak J. (28)
pracownia ekonomiczna
4 TEg - Krawczyk D. (26)
8 14:15-15:00
9 15:05-15:50