wtorek, 22 sierpnia 2017
4.jpg 3.jpg abc1.jpg 2.jpg 5.jpg 6.jpg

IX Gminny Konkurs Piosenki Polskiej
Wpisany przez Jadwiga Woźniak    sobota, 20 maja 2017 11:15    PDF

IX Gminny Konkurs Piosenki Polskiej pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra

W dniach 25 i 26 kwietnia 2017 r. w świetlicy wielofunkcyjnej w Moszycach odbyły się eliminacje IX Gminnego Konkursu Piosenki Polskiej pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Twardogórze. W przeglądzie zaprezentowało się 48 solistów.  Jury w składzie: Kazimierz Cichoń, Andrzej Kowalczyk, Irena Pudłowska oceniało dobór repertuaru, walory głosowe, interpretację, poprawność intonacji i ogólny wyraz artystyczny, przyznając nagrody i wyróżnienia.

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice w kategorii:  powyżej 16 lat. Justyna Słaba zaśpiewała piosenkę „Mamo, ja nie chcę za mąż”, natomiast Klaudia Trzcińska utwór „Szukaj mnie”. Pierwsze miejsce zdobyła  Justyna, natomiast Klaudia uzyskała wyróżnienie. W dniu 28 kwietnia 2017 roku  w Moszycach odbył się koncert laureatów powyższego przeglądu. Imprezę tę zaszczycił swoją obecnością Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra – Zbigniew Potyrała, który wręczał nagrody. Naszym koleżankom gratulujemy i chętnie posłuchamy ich repertuaru w naszej szkole.

 

 

 

Created by Jakub Paciorkowski