wtorek, 22 sierpnia 2017
4.jpg 3.jpg abc1.jpg 2.jpg 5.jpg 6.jpg

Paintball na całego
Wpisany przez Dominika Krawczyk    czwartek, 01 czerwca 2017 12:41    PDF

Dnia 18 maja 2017 r. uczniowie klasy II dT pod opieką p. Jadwigi Woźniak i p.Dominiki Krawczyk wzięli udział w wycieczce klasowej do Milicza. Uczniowie spędzili ten dzień bardzo aktywnie, uczestnicząc w strategicznej grze paintballowej. Wszyscy zostali wyposażeni w odpowiednie stroje oraz sprzęt, a następnie podzieleni na dwie grupy. Otrzymali markery, serię kulek i rozpoczęła się zacięta rywalizacja, w której trzeba było wykazać się sprytem, inteligencją i zwinnością. Po wyczerpującym współzawodnictwie

pomiędzy drużyną ,,czerwonych" i ,,zielonych" przyszedł czas na odpoczynek. Uwieńczeniem świetnej zabawy było wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Był to z pewnością dzień pełen wrażeń, a przede wszystkim aktywny wypoczynek!

 

 

Created by Jakub Paciorkowski