wtorek, 22 sierpnia 2017
4.jpg 3.jpg abc1.jpg 2.jpg 5.jpg 6.jpg

Pociąg z bajkami
Wpisany przez Jadwiga Woźniak    poniedziałek, 05 czerwca 2017 06:52    PDF

Pociąg z bajkami przyjechał do przedszkola

25 kwietnia  2017 r. uczniowie z Klubu Empatyczek wraz z opiekunem – Jadwigą Woźniak wybrali się do Przedszkola Sióstr Opatrzności Bożej w Twardogórze. „Pociąg z bajkami” wjeżdżał na trzy stacje: Kapturkowo Kopciuszkowo i na Wyspy Bergamuta.

Rolę narratora i zawiadowcy zarazem pełniła Dagmara Kowalska. W Czerwonego Kapturka wcieliła się Julia Bajsarowicz. Jego babcią była Aleksandra Gierus. Tytułowym Kopciuszkiem została Wiktoria Majerczak, zaś w rolę wróżki wspaniale wcieliła się Klaudia Trzcińska. Na trzeciej stacji wystąpiły postaci z bajki „Kot w butach”: Julia Bajsarowicz(Janek), Małgorzata Binek (kot), Wiktoria Majerczak (królewna), Robert Krawiec (król). Piękny zamek namalowała Kinga Puchalska. Z wielkim entuzjazmem dzieci wzięły udział w zabawach ruchowych połączonych ze śpiewem wesołych piosenek. Ucieszyły ich również kolorowanki wykonane przez  naszych uczniów. Na fotografiach uwieczniła wszystkich Anna Smolis

 

 

 

Created by Jakub Paciorkowski