czwartek, 25 maja 2017
4.jpg 3.jpg abc1.jpg 2.jpg 5.jpg 6.jpg

IX Gminny Konkurs Piosenki Polskiej
sobota, 20 maja 2017 11:15    | Wpisany przez Jadwiga Woźniak    PDF

IX Gminny Konkurs Piosenki Polskiej pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra

W dniach 25 i 26 kwietnia 2017 r. w świetlicy wielofunkcyjnej w Moszycach odbyły się eliminacje IX Gminnego Konkursu Piosenki Polskiej pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Twardogórze. W przeglądzie zaprezentowało się 48 solistów.  Jury w składzie: Kazimierz Cichoń, Andrzej Kowalczyk, Irena Pudłowska oceniało dobór repertuaru, walory głosowe, interpretację, poprawność intonacji i ogólny wyraz artystyczny, przyznając nagrody i wyróżnienia.

Więcej…
 
Wycieczka do Panoramy Racławickiej
piątek, 19 maja 2017 12:21    | Wpisany przez Robert Krawiec    PDF

Dnia 17.05.2017r. klasa 1adT była pod opieką Pani Jadwigi Woźniak i Marty Janic na wycieczce we Wrocławiu w Panoramie Racławickiej.

PANORAMA RACŁAWICKA we Wrocławiu to jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie podziwiać można relikt dziewiętnastowiecznej kultury masowej. Wielkie malowidło (15x114m), dzięki zespoleniu szczególnych zabiegów malarskich (specjalna perspektywa) i technicznych (oświetlenie, sztuczny teren, zaciemnione, kręte podejście), "przenosi" widza w inną rzeczywistość i inny czas. Panorama Racławicka to pierwsze i jedyne zachowane do dziś polskie dzieło tego rodzaju.

Więcej…
 
Technik usług kosmetycznych
piątek, 19 maja 2017 11:59    | Wpisany przez Andrzej Filipiak    PDF

JEŚLI MASZ 18 LAT

ZOSTAŃ TECHNIKIEM USŁUG KOSMETYCZNYCH.


SZKOŁA BEZPŁATNA

ZAJĘCIA SĄ PROWADZONE W SYSTEMIE ZAOCZNYM

[CO DRUGI WEEKEND W SZKOLNYCH PRACOWNIACH I PRYWATNYCH GABINETACH KOSMETYCZNYCH].


ZAPISY PRZYJMUJE SEKRETARIAT SZKOŁY.

 
Czytelnicza Lista Przebojów Kwiecień
środa, 17 maja 2017 16:19    | Wpisany przez Robert Krawiec    PDF

Nagrodę niespodziankę za aktywny udział w Czytelniczej Liście Przebojów kwietnia 2017 roku otrzymuje uczennica klasy I ad T Magdalena Dydacka. Gratulujemy!

KSIĄŻKA  KWIETNIA  2017

harryswir.png - 307.68 Kb

Harry Potter i więzień Azkabanu

Joanne Kathleen Rowling

 

Więcej…
 
Uroczystość pożegnania absolwentów
niedziela, 07 maja 2017 19:32    | Wpisany przez Paweł Dudycz    PDF

miniaturkaDnia 28 kwietnia 2017 r. społeczność szkolna pożegnała absolwentów Technikum Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Twardogórze. Uroczystość uświetnili swoją obecnością przewodniczący Rady Powiatu p. Alojzy Kulig i burmistrz Twardogóry p. Zbigniew Potyrała. Po odśpiewaniu hymnu szkoły nastąpił wzruszający moment przekazania sztandaru szkoły przez Dawida Smajka nowemu chorążemu Pocztu Sztandarowego - Aleksandrowi Siemaszowi. W dalszej części zostały rozdane świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy, nagrody i podziękowania. W imieniu starosty powiatu oleśnickiego p. A. Kulig wręczył dwóm uczniom: Dawidowi Smajkowi i Krzysztofowi Schneiderowi stypendia za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Nie zabrakło także przemówienia pana dyrektora Andrzeja Filipiaka, który pogratulował absolwentom ukończenia szkoły i życzył im powodzenia w dalszych planach życiowych.

Więcej…
 
Dzień Otwarty w naszej szkole.
środa, 26 kwietnia 2017 20:45    | Wpisany przez Marta Janic    PDF

miniaturkaDnia 26.04.2017r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty, w którym uczestniczyli uczniowie twardogórskiego gimnazjum. Całą uroczystość poprowadzili uczniowie klasy 3adT Justyna Słaba i Aleksander Siemasz. Gimnazjaliści zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły i zobaczyli próbkę umiejętności uczniów zdobytych w trakcie nauki w technikum.

Więcej…
 
Zakończenie roku dla absolwentów 2016/2017
wtorek, 25 kwietnia 2017 16:22    | Wpisany przez Andrzej Filipiak    PDF

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla absolwentów rocznika 2016/2017

odbędzie się 28 kwietnia o godz. 8:30 w auli szkolnej

 


Strona 1 z 34

 

Created by Jakub Paciorkowski