sobota, 22 lipca 2017
4.jpg 3.jpg abc1.jpg 2.jpg 5.jpg 6.jpg

Rekrutacja na rok szkolny 2016/2017
PDF

Rekrutacja do szkół dla młodzieży

Podobnie jak w innych szkołach powiatu oleśnickiego i całym województwie dolnośląskim rekrutacja do klas szkół młodzieżowych prowadzona jest poprzez elektroniczny system naboru z wykorzystaniem Internetu.

Gimnazjalistów ze szkół województwa dolnośląskiego prosimy o skorzystanie ze strony: https://dolnoslaskie.edu.com.pl/

Na stronie tej dostępny jest system elektronicznego naboru, w którym należy założyć swoje konto, wybrać trzy szkoły i złożyć podanie do szkoły pierwszego wyboru.

Chętnych ze szkół spoza województwa dolnośląskiego prosimy o kontakt bezpośrednio z sekretariatem szkoły.

Gimnazjalistów prosimy o postępowanie zgodnie z informacjami zawartymi w elektronicznym systemie rekrutacji, przede wszystkim o przestrzeganie podanych tam terminów.


.

Rekrutacja do szkół dla dorosłych

Osoby chcące uzupełnić swoje wykształcenie i zdobyć maturę zapraszamy do liceum ogólnokształcącego dla dorosłych, zaś osoby chcące zdobyć kwalifikacje zawodowe zapraszamy na kursy kwalifikacyjne. Obydwie formy kształcenia są w systemie zaocznym, zajęcia sobotnio-niedzielne, zjazdy dwa razy w miesiącu.

Chętnych prosimy o pobranie podania z naszej strony www (zakładka "Słuchacze szkoły zaocznej/Do pobrania") i zwrot wypełnionego dokumentu do sekretariatu szkoły.

W razie jakichkolwiek problemów sekretariat szkoły dostępny jest dla Was od 7:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku. Więcej informacji możecie uzyskać również pod numerem telefonu:  71 315 80 14.

 

 

Created by Jakub Paciorkowski