sobota, 22 lipca 2017
4.jpg 3.jpg abc1.jpg 2.jpg 5.jpg 6.jpg

Konkursy
Plażowy Dzień Dziecka
Wpisany przez Anna Smolis    wtorek, 13 czerwca 2017 08:52    PDF

1 czerwca 2017 r. z okazji Dnia Dziecka uczniowie Naszej szkoły wzięli udział w Zawodach Piłki Plażowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie. Zawodnicy zagrali po dwa mecze z LO Syców oraz ZSP Syców walcząc o najwyższą ilość punktów. W ostateczności dziewczęta w składzie: Wiktoria Pokrywka- 1adT, Laura Przybylska- 2adT oraz Edyta Borzemska- 2aZ pod opieką pana Wojciecha Miliana zajęły 3 miejsce. Drużyna chłopców w składzie: Jakub i Patryk Wojciechowscy- 1bZ oraz Kamil Sitek- absolwent technikum pod okiem pani Klaudii Janiak również zajęli 3 miejsce.

 

Więcej…
 
Mecz z gimnazjum
Wpisany przez Wojciech Milian    wtorek, 30 maja 2017 07:21    PDF

Dnia 15 maja 2017 r. w naszej szkole odbył się mecz piłki nożnej w ramach promocji szkoły między drużyną Gimnazjum nr 1 w Twardogórze a uczniami naszej szkoły. Wynik meczu 6:4 dla naszej drużyny. Dziękuję wszystkim zawodnikom, którzy brali udział w spotkaniu oraz Panu Waldemarowi Lizakowi, opiekunowi reprezentacji Gimnazjum.

Więcej…
 
Wielcy zwycięzcy
Wpisany przez Dominika Krawczyk    środa, 19 kwietnia 2017 14:36    PDF

W dniu 29 marca 2017 r. w Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy odbył się XVI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Gospodarce, w którym udział wzięło 5 szkół powiatowych (ZSP w Sycowie, ZSP w Oleśnicy, ZSP w Twardogórze, ZSP w Bierutowie, I LO w Oleśnicy). Tegoroczna edycja nosiła hasło: „Pracownik i pracodawca na rynku pracy”.

Więcej…
 
Malowane Walentynki
Wpisany przez Jadwiga Woźniak    środa, 01 marca 2017 16:36    PDF

„Marzenia miłosne” to tytuł konkursu plastycznego, który jest organizowany już od kilku lat przez bibliotekę szkolną. Walentynki jest to coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od świętego Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia.

Zwyczajem walentynkowym jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne. Święto to jest obchodzone w Europie zachodniej i południowej od średniowiecza. Do Polski zwyczaje te trafiły w latach dziewięćdziesiątych XX wieku.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt
Wpisany przez Wojciech Milian    poniedziałek, 05 grudnia 2016 09:18    PDF

W dniu 1 grudnia 2016r. w Hali Sportowej Gosir – u Twardogóra odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

W Mistrzostwach Powiatu uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kinga Puchalska, Wiktoria Pokrywka, Klaudia Wojciechowska, Laura Przybylska, Martyna Grzesiak, Patrycja Bednarska, Justyna Słaba, Kinga Lorenc, Weronika Rządczyk, Aleksandra Bojanowska, Edyta Bożemska. Opiekunem drużyny był pan Wojciech Milian.

Więcej…
 
XXV Gminny Konkurs Poezji Śpiewanej
Wpisany przez Jadwiga Woźniak    środa, 30 listopada 2016 20:56    PDF

22 listopada 2016 roku w Bibliotece Publicznej odbył się XXV Gminny Konkurs Poezji Śpiewanej młodzieży szkolnej. Patronat nad konkursem objął burmistrz Zbigniew Potyrała. Uczestników oceniała komisja w składzie: Mirosław Borowski, Justyna Koziarska, Robert Orlikowski i Paweł Szumacher. Prowadząca konkurs podkreśliła, że po raz pierwszy tak licznie była reprezentowana nasza szkoła.

Więcej…
 
XXV Gminny Konkurs Recytatorski
Wpisany przez Jadwiga Woźniak    czwartek, 17 listopada 2016 21:00    PDF

15 listopada 2016 r. odbył się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Twardogóra XXV Gminny Konkurs Recytatorski. W konkursie uczestniczyli uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjum i naszej szkoły. Występy uczestników oceniała komisja w składzie: Krystyna Wojtkiewicz, Agata Nikolin-Mrowicka, Paweł Schumacher. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Bajsarowicz, Małgorzata Binek, Dominika Cybulska, Aleksandra Gierus, Wiktoria Majerczak, Oliwia Mielnik, Justyna Słaba. Przyznano następujące nagrody w kategorii szkół ponadgimnazjalnych: I miejsce – Justyna Słaba (nagroda Burmistrza), II miejsce – Aleksandra Gierus, III miejsce – Oliwia Mielnik. Wyróżniono Julię Bajsarowicz. Nagrody wręczył Burmistrz Zbigniew Potyrała. Po ich rozdaniu przedstawiciele jury podzielili się wrażeniami dotyczącymi recytacji.

Więcej…
 


Strona 1 z 10

 

Created by Jakub Paciorkowski