czwartek, 25 maja 2017
4.jpg 3.jpg abc1.jpg 2.jpg 5.jpg 6.jpg

Konkursy
Wielcy zwycięzcy
Wpisany przez Dominika Krawczyk    środa, 19 kwietnia 2017 14:36    PDF

W dniu 29 marca 2017 r. w Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy odbył się XVI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Gospodarce, w którym udział wzięło 5 szkół powiatowych (ZSP w Sycowie, ZSP w Oleśnicy, ZSP w Twardogórze, ZSP w Bierutowie, I LO w Oleśnicy). Tegoroczna edycja nosiła hasło: „Pracownik i pracodawca na rynku pracy”.

Więcej…
 
Malowane Walentynki
Wpisany przez Jadwiga Woźniak    środa, 01 marca 2017 16:36    PDF

„Marzenia miłosne” to tytuł konkursu plastycznego, który jest organizowany już od kilku lat przez bibliotekę szkolną. Walentynki jest to coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od świętego Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia.

Zwyczajem walentynkowym jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne. Święto to jest obchodzone w Europie zachodniej i południowej od średniowiecza. Do Polski zwyczaje te trafiły w latach dziewięćdziesiątych XX wieku.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt
Wpisany przez Wojciech Milian    poniedziałek, 05 grudnia 2016 09:18    PDF

W dniu 1 grudnia 2016r. w Hali Sportowej Gosir – u Twardogóra odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

W Mistrzostwach Powiatu uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kinga Puchalska, Wiktoria Pokrywka, Klaudia Wojciechowska, Laura Przybylska, Martyna Grzesiak, Patrycja Bednarska, Justyna Słaba, Kinga Lorenc, Weronika Rządczyk, Aleksandra Bojanowska, Edyta Bożemska. Opiekunem drużyny był pan Wojciech Milian.

Więcej…
 
XXV Gminny Konkurs Poezji Śpiewanej
Wpisany przez Jadwiga Woźniak    środa, 30 listopada 2016 20:56    PDF

22 listopada 2016 roku w Bibliotece Publicznej odbył się XXV Gminny Konkurs Poezji Śpiewanej młodzieży szkolnej. Patronat nad konkursem objął burmistrz Zbigniew Potyrała. Uczestników oceniała komisja w składzie: Mirosław Borowski, Justyna Koziarska, Robert Orlikowski i Paweł Szumacher. Prowadząca konkurs podkreśliła, że po raz pierwszy tak licznie była reprezentowana nasza szkoła.

Więcej…
 
XXV Gminny Konkurs Recytatorski
Wpisany przez Jadwiga Woźniak    czwartek, 17 listopada 2016 21:00    PDF

15 listopada 2016 r. odbył się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Twardogóra XXV Gminny Konkurs Recytatorski. W konkursie uczestniczyli uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjum i naszej szkoły. Występy uczestników oceniała komisja w składzie: Krystyna Wojtkiewicz, Agata Nikolin-Mrowicka, Paweł Schumacher. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Bajsarowicz, Małgorzata Binek, Dominika Cybulska, Aleksandra Gierus, Wiktoria Majerczak, Oliwia Mielnik, Justyna Słaba. Przyznano następujące nagrody w kategorii szkół ponadgimnazjalnych: I miejsce – Justyna Słaba (nagroda Burmistrza), II miejsce – Aleksandra Gierus, III miejsce – Oliwia Mielnik. Wyróżniono Julię Bajsarowicz. Nagrody wręczył Burmistrz Zbigniew Potyrała. Po ich rozdaniu przedstawiciele jury podzielili się wrażeniami dotyczącymi recytacji.

Więcej…
 
SIGG - Szkolna Internetowa Gra Giełdowa
Wpisany przez Marta Janic    wtorek, 27 września 2016 20:47    PDF

W październiku rozpoczyna się 15 edycja Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do p.Marty Janic w celu utworzenia klubu i zalogowania się na stronie do 30.09.2016r. godz.10:00 sala nr 30. Szczegółowe informacje na https://www.sigg.org.pl i u opiekuna grup p. Janic.

 

Więcej…
 
Konkurs „Reklamowy zawrót głowy” rozstrzygnięty!
Wpisany przez Krzysztof Schneider    czwartek, 02 czerwca 2016 16:49    PDF

Konkurs „Reklamowy zawrót głowy” ma na celu propagowanie zagadnień z zakresu reklamy wśród uczniów Technikum w zawodzie technik organizacji reklamy w naszej szkole.  I edycja tego konkursu odbyła się 24.05.2016r. – test jednokrotnego wyboru i 31.05.2016r. – quiz. W konkursie wzięło udział 11 uczniów.

Uczestnicy konkursu wykazali się szeroką wiedzą w zakresie marketingu w reklamie, struktury agencji reklamowych i ich rodzajów. Na podium uplasowali się kolejno:

Więcej…
 


Strona 1 z 9

 

Created by Jakub Paciorkowski