sobota, 22 lipca 2017
4.jpg 3.jpg abc1.jpg 2.jpg 5.jpg 6.jpg

Dzień Otwarty w naszej szkole.
Wpisany przez Marta Janic    środa, 26 kwietnia 2017 20:45    PDF

miniaturkaDnia 26.04.2017r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty, w którym uczestniczyli uczniowie twardogórskiego gimnazjum. Całą uroczystość poprowadzili uczniowie klasy 3adT Justyna Słaba i Aleksander Siemasz. Gimnazjaliści zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły i zobaczyli próbkę umiejętności uczniów zdobytych w trakcie nauki w technikum.

Uczniowie technikum w zawodzie technik organizacji reklamy z kl.1adT (Magdalena Dydacka, Klaudia Lorenc i Robert Krawiec) przedstawili scenki, w których zaprezentowali różne typy klientów podczas telefonicznej rozmowy sprzedażowej. Uczennice kl.2dT (Oliwia Mielnik i Klaudia Nowak) zaprezentowały proces projektowania znaku firmowego w programie Inkscape. Ponadto uczniowie kl.3dT (Małgorzata Ladra i Aleksander Siemasz) pokazali prezentację z odbytych, miesięcznych praktyk zawodowych, podczas których przyglądali się pracy pracownikom GOSiR-u oraz sami tworzyli różne formy reklamowe tj. ulotki i plakaty. Natomiast uczniowie technikum w zawodzie technik ekonomista omówili pracę w programie INSERT i wystawili fakturę sprzedaży wraz z gimnazjalistą. Uczniowie kl.3dT (Anna Smolis i Damian Jarząbek) oraz kl.4dT (Martyna Lisiak, Kamil Lamentowicz, Kamil Sitek i Dawid Smajek) zaprezentowali w kilku scenkach zasady savoir-vivre. Całą uroczystość uświetlili bajką pt. ”Śpiąca królewna” w języku niemieckim uczniowie kl.1adT (Magdalena Dydacka, Aleksandra Gierus, Małgorzata Binek, Dagmara Kowalska, Robert Krawiec, Klaudia Lorenc, Wiktoria Majerczak, Daria Sierok, Damian Tomczuk, Klaudia Trzcińska i Patrycja Harych). Nad stroną logistyczną czuwali uczniowie kl.2dT, którzy witali gimnazjalistów, rozdawali ulotki i kierowali ich do auli szkolnej. Na koniec gimnazjaliści wzięli udział w quizie z nagrodami i zwiedzali szkołę. Za przygotowanie Dnia Otwartego serdecznie dziękujemy p.Dominice Krawczyk, p.Annie Proć, p.Pawłowi Dudyczowi, p.Kamili Karbowskiej-Krzemińskiej oraz p. Marcie Janic.


Zapraszamy oczywiście do obejrzenia małej galerii.

 

Backstage - czyli trochę mniej na poważnie :)


 

 

Created by Jakub Paciorkowski