wtorek, 22 sierpnia 2017
4.jpg 3.jpg abc1.jpg 2.jpg 5.jpg 6.jpg

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017
Wpisany przez Dominika Krawczyk    piątek, 30 czerwca 2017 14:29    PDF

23 czerwca, to długo oczekiwany przez uczniów dzień, zwiastujący koniec roku szkolnego. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 tradycyjnie rozpoczęło się wprowadzeniem pocztu sztandarowego i przemówieniem pana Dyrektora. Następnie głos zabrali zaproszeni goście: Przewodniczący Rady Powiatu Pan Alojzy Kulig, Prezes Cechu Rzemiosł Różnych w Twardogórze pan Stanisław Adamski. Wszyscy pogratulowali uczniom wyników w nauce i życzyli udanych, bezpiecznych wakacji.

Kolejnym ważnym elementem było ślubowanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej, po którym Pan Dyrektor wraz z wychowawcami dokonał aktu wręczenia świadectw i nagród dla najlepszych uczniów. Absolwenci w swym przemówieniu wyrazili słowa wdzięczności skierowane do Dyrekcji, wychowawców i nauczycieli. Dopełnieniem tych podziękowań były wręczone przez nich kwiaty. W końcu nadszedł czas na podsumowanie wyników całorocznej pracy. Rozdane zostały świadectwa z wyróżnieniem i nagrody rzeczowe. Oczywiście nie obyło się bez podziękowań ze strony uczniów, którzy wręczyli kwiaty Dyrekcji, zaproszonym gościom i nauczycielom. Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna, uczeń klasy 1 ad T Robert Krawiec, przygotował krótki film będący podsumowaniem mijającego roku szkolnego. Na zakończenie uczennice klasy 1 ad T Aleksandra Gierus, Dagmara Kowalska i Klaudia Trzcińska zaśpiewały piosenkę Majki Jeżowskiej „Idą wakacje”. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego uczniowie udali się do sal na ostatnie przedwakacyjne spotkanie. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

Funkcję konferansjerów pełnili Oliwia Mielnik i Mateusz Niciejewski – uczniowie klasy 2 d T. Wiersz Zbigniewa Herberta pt: „Przesłanie Pana Cogito” wyrecytował Radosław Pater – uczeń klasy 1 ad T. Obsługą techniczną sprzętu zajęli się Mateusz Małecki i Damian Tomalak – uczniowie klasy 2 d T.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego uczniowie udali się do sal na ostatnie przedwakacyjne spotkanie. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

Wszystkim życzymy słonecznych, pełnych przygód wakacji!

 

 

 

Created by Jakub Paciorkowski