Pożegnanie klasy 4 TEg

Szanowna Dyrekcjo, drodzy Nauczyciele! W imieniu wszystkich tegorocznych absolwentów, mamy zaszczyt złożyć podziękowania całemu gronu pedagogicznemu za cztery lata nauki w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Twardogórze.

Dziękujemy za wasz trud i serce, jakie nam okazaliście. Mamy nadzieję, że wybaczycie nam nasze błędy, a czasem – co tu kryć? – także brak dobrych manier. Wiemy, że wymagało to od Was wiele cierpliwości i wyrozumiałości. Dziś opuszczamy mury tej szkoły i serdecznie dziękujemy Wam za codzienne, niezwykle trudne budowanie naszych wnętrz. Za nieustanne wsparcie przekonywanie, że możemy zrobić więcej niż się spodziewamy.

Kochani rodzice! Dziękujemy wam za to, że byliście i wciąż jesteście przy nas, za życiowe rady, opiekę i wychowanie. Za to, że mamy w was oparcie w każdej chwili, i w tej dobrej, i w tej złej. Chcemy, abyście wiedzieli, jakie to jest dla nas ważne i jak bardzo to cenimy.

Koleżanki i Koledzy! Dziękujemy wam za wspólnie spędzone chwile. Teraz każdy z nas pójdzie w swoją stronę, lecz w naszych sercach zawsze pozostanie miejsce na szkolne wspomnienia.

W szczególności, chcielibyśmy podziękować czterem niezwykłym nauczycielom: naszej wychowawczyni, pani Kamili Karbowskiej-Krzemińskiej, która przez te trzy lata nauki okazała anielską cierpliwość wobec naszej niesfornej klasy. Jesteśmy pełni podziwu dla Pani spokoju i opanowania.

Kolejna ważna dla nas osoba to Pani Edyta Baura, która, mimo że była naszą wychowawczynią tylko jeden rok, to przez cały czas była dla nas wsparciem i pomocą. Serdecznie Pani za to dziękujemy.

W swoich podziękowaniach nie mogliśmy pominąć nauczycielki, która wierzyła w nasz sukces jak nikt inny, zawsze trzymała za nas kciuki podczas testów i egzaminów oraz zawsze była dla nas wzorem wielkiej klasy i wysokiej kultury. Dziękujemy Pani Wandzie Zabawie.

Szczególne słowa podziękowania kierujemy do nauczycielki, która włożyła w pracę z nami całe swoje serce, często poświęcając swój prywatny czas, by uczynić z nas specjalistów w naszym zawodzie. Pani Dominiko, my doskonale wiemy, ile sił i pracy to kosztowało. To dzięki Pani jesteśmy dziś właśnie w tym miejscu, jako absolwenci tej szkoły. Postaramy się nie zawieść Pani oczekiwań i dać z siebie wszystko na egzaminach zawodowych. Dziękujemy!

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim Nauczycielom, którzy włożyli dużo trudu w naszą edukację.