Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września 2021 r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Wprawdzie nadal w reżimie sanitarnym, ale nie zdalnie, lecz w szkole, z wielką radością spotkaliśmy się po wakacjach.

Apel był okazją do wręczenia przez Panią Dyrektor stypendiów za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.

Stypendia Starosty Powiatu Oleśnickiego otrzymali:

Julia Dziewierz, Agata Grzesiak, Mirosława Lisiak, Mateusz Misiarz, Gabriela Proć, Bartosz Pienio i Adam Zygadlewicz. Serdecznie gratulujemy!

Szczególnie ciepło, bo pierwszy raz w murach naszej szkoły witamy uczniów klas pierwszych – przyszłych techników reklamy i rozpoczynających naukę w wielu zawodach uczniów szkoły branżowej! Rozpoczynacie nowy etap edukacji – w nowej szkole, z nowymi kolegami i nauczycielami. Życzymy Wam, abyście wkrótce poczuli się tu „u siebie”, aby nauka i zdobywanie zawodu dawały Wam wiele satysfakcji. Liczymy, że również wśród Was są przyszli stypendyści, sportowcy, samorządowcy – aktywni członkowie naszej szkolnej społeczności.

Życzymy Wam, aby ten rok szkolny przyniósł wiele satysfakcji, sukcesów, nowych przyjaźni, aby owocnie przygotowywał Was do egzaminów – zawodowego i maturalnego, ale również aby upływał zdrowo, bezpiecznie i jak najdłużej w nauczaniu stacjonarnym.

Wszystkiego dobrego!