Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dziś – 24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022.

W auli o godzinie 8:30 spotkali się zaproszeni goście, uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia i nauczyciele. Apel rozpoczął się tradycyjnym wprowadzeniem pocztu sztandarowego i przemówieniem pani Dyrektor. Inspirujące i ważne słowa skierował do uczniów prezes Cechu Rzemiosł Różnych pan Stanisław Adamski.

Rozdane zostały świadectwa z wyróżnieniem, a uczniom klas trzecich wręczono świadectwa ukończenia szkoły. Po zakończeniu części oficjalnej z piosenką „najprzytulniej” wystąpiła Andrzelika Bednarska z klasy 2 B.

O godzinie 10:00 odbył się apel dla uczniów Technikum. Pani Dyrektor podsumowała mijający rok szkolny i złożyła wszystkim życzenia wspaniałych wakacji. Wspólnie z wychowawcami klas wręczyła również świadectwa z wyróżnieniem. Najlepsi uczniowie pretendować będą do stypendiów naukowych. Nauczyciele, którzy organizowali liczne szkolne konkursy wręczyli nagrody laureatom. Na koniec piosenkę „Monday morning” zaśpiewały dziewczęta z klas 2TR i 2B. Filmową niespodziankę – zabawny klip przygotował dla wszystkich Jakub z klasy 1 TR.

Po zakończeniu apeli przyszedł czas na wspólne fotografie pamiątkowe, spotkania z wychowawcami w klasach i pożegnania z koleżankami i kolegami. Był to pracowity, niełatwy, ale jednak bardzo owocny rok.

Wszystkim życzymy słonecznych, pełnych przygód wakacji!