ZŁOTA SZKOŁA NBP

WIELKI SUKCES !!! II MIEJCE w POLSCE !!!
TYTUŁ ZŁOTEJ SZKOŁY NBP !!!
Dnia 30.05.2023 r. odbyła się gala III edycji ogólnopolskiego programu Złote Szkoły NBP. Złote Szkoły NBP to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do środowisk szkolnych. ldeą programu jest przygotowanie młodzieży do bezpiecznego i swobodnego poruszania się w świecie finansów. Do III edycji zgłosiło się 406 szkół. Szkoły ubiegające się o tytuł i nagrody przeprowadziły w sumie 6337 lekcji z ekonomią, debat szkolnych i warsztatów uczniowskich na temat „Poznajemy bank centralny”, w których wzięło udział łącznie 173 530 uczestników. W III edycji tytuł „Złotej Szkoły NBP” zdobyło 267 szkół: 129 szkół podstawowych i 138 szkół ponadpodstawowych. 161 szkół otrzymało tytuł pierwszy raz, 106 szkół sięgnęło po tytuł kolejny raz.
Tym bardziej jesteśmy dumni z II miejsca, które otrzymaliśmy w kategorii „DEBATA”. Był to nasz debiut w tym projekcie, zwieńczony ogromnym sukcesem. Nagrodę pieniężną i tytuł Złotej Szkoły NBP zdobyliśmy dzięki pracy wielu osób, a w szczególności
Drużynie Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej, którą stworzyli:
Julia Dwornikowska 4TR
Sandra Kołodziej 4TR
Olga Mikuła 4TR
Mateusz Misiarz 4TR
Julia Muzyka 4TRg
Agata Grzesiak 4TRg
Oliwia Kamińska 3TR
Adrianna Dembska 3TR
Mateusz Szczepaniak 3TR
Jakub Adamowski 2TR
Do pracy w projekcie włączyli się również:
Paweł Brocki 4TR
Szymon Zioło 4TR
Brajan Sieroń 4TRg
Maksym Gawłowski 2TR
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i ogrom pracy włożonej w realizację projektu. Dziękujemy również dyrekcji i nauczycielom, którzy pomogli nam zrealizować ten projekt. To wielki sukces całej społeczności ZSP Twardogóra.
Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy.
Koordynatorzy projektu:
Dominika Krawczyk
Marta Janic