Życzenia Dolnośląskiego Kuratora Oświaty z okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty,

Uczniowie i Rodzice,

po roku wytężonej pracy nadszedł oczekiwany okres wakacji. Drodzy Uczniowie, gratuluję wyników na świadectwie szkolnym, sukcesów zdobytych w konkursach, olimpiadach, osiągnięć sportowych i artystycznych.

Życzę udanego wypoczynku, niepowtarzalnych wrażeń, ciekawych przygód, które można będzie wspominać przez cały rok. Gromadźcie siły na nowy rok szkolny. Jednocześnie proszę, abyście w chwilach beztroskiego odprężenia, byli uważni i przestrzegali zasad bezpieczeństwa.

Zakończenie roku szkolnego to doskonała okazja, aby podziękować wszystkim Państwu – dyrektorom szkół i placówek, nauczycielom, pracownikom administracji – za całoroczną pracę, za serce i zaangażowanie w przekazywaniu uczniom i wychowankom wiedzy oraz odkrywanie i rozwijanie ich pasji.

Słowa podziękowania kieruję również do Rodziców, którzy wspierają działania szkoły, służą swoją radą i pomocą. Dzięki Państwa wsparciu i zaangażowaniu praca nauczycieli jest łatwiejsza i przynosi zamierzone rezultaty.

Życzę Wszystkim wspaniałych, pełnych wrażeń, bezpiecznych wakacji oraz radosnego oczekiwania na spotkanie w nowym roku szkolnym.

 

Roman Kowalczyk

Dolnośląski Kurator Oświaty

i wszyscy pracownicy Kuratorium Oświaty