Wspomnienie starego przed nadejściem nowego.

W dniu 22 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018. W apelu uczestniczyli: Przedstawiciel Rady Rodziców, Pani Dyrektor mgr Dorota Bachor, Pan Dyrektor mgr Andrzej Filipiak oraz Grono Pedagogiczne i uczniowie naszej szkoły.

Uroczystość poprowadziły Małgorzata Binek i Aleksandra Gierus z kl.2adT. Laureatka I miejsca w Gminnym Konkursie Recytatorskim, Julia Bajsarowicz z kl.2adT wyrecytowała wiersz Tadeusza Różewicza. Przedstawiciele kl.3aZ podziękowali za trud pracy włożony w ich wychowanie, a przedstawicielka kl 2aZ pożegnała starszych kolegów i życzyła im sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.Pani Dyrektor i Pan Dyrektor pogratulowali wszystkim, którzy otrzymali promocję do kolejnych klas i wręczyli dyplomy oraz nagrody za naukę, wyniki w konkursach i zawodach.

To było tak niedawno! Jakby wczoraj, a tu znów nadszedł czas aby przygotować się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2018/2019. Mamy nadzieję, że wszyscy w czasie wakacji naładowali baterie i wypoczęci wrócą do szkolnych ławek.