Usprawniona została organizacja dowozów autobusowych uczniów do szkół średnich.
W ramach rozmów prowadzonych z przedstawicielami przewoźników realizujących przewozy w powiecie oleśnickim ustalono:
- Utrzymanie dotychczasowych połączeń na trasie Oleśnica – Smolna – Zbytowa – Bierutów w dni robocze.
- Utworzenie nowej linii na trasie Oleśnica – Bogusławice – Wyszogród – Nowoszyce – Zarzysko – Stronia – Wabienice – Jemielna – Gorzesław – Strzałkowa – Solniki Wielkie – Bierutów.
- Wydłużenie o miejscowość Nowa Wieś Goszczańska linii nr 4 tj.
Oleśnica – Boguszyce – Twardogóra – Goszcz. - Wydłużenie o miejscowość Nowa Wieś Goszczańska linii nr 41 tj.
Goszcz – Twardogóra – Sokołowice – Oleśnica. - Modyfikacja (opóźnienie godzin wyjazdu oraz rozszerzenie trasy o miejscowości: Osada Leśna, Dziadów Most, Lipka) linii nr 98 tj. Syców – Gronowice – Gołębice – Radzowice – Syców.
Obecny przebieg trasy: Syców – Bielawki – Ślizów – Dziadowa Kłoda – Dalborowice – Gołębice – Miłowice – Lipka – Dziadów Most – Radzowice – Dziadowa Kłoda – Ślizów – Syców.