Żegnaj szkoło – witajcie wakacje!

Dziś – 23 czerwca 2023 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023.

W auli o godzinie 8:30 rok szkolny zakończyli uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia. Apel rozpoczął się tradycyjnym wprowadzeniem pocztu sztandarowego i przemówieniem pani Dyrektor. Następnie uczniom klasy trzeciej wręczono świadectwa ukończenia szkoły. Nagrody za godne reprezentowanie szkoły odebrali również najlepsi sportowcy. Po zakończeniu części oficjalnej z piosenką „Małe rzeczy” wystąpiła Andrzelika Bednarska z klasy 3B.

O godzinie 10:00 odbył się apel dla uczniów Technikum. Pani Dyrektor podsumowała mijający rok – w tym sukcesy szkoły: zdobycie tytułu Złotej Szkoły NBP i II miejsce w Polsce za debatę uczniowską oraz zwycięski projekt Ekopracowni, która już jesienią zacznie służyć wszystkim uczniom. Odczytany został również list od pana starosty Sławomira Kapicy. Następnie wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem. Najlepsi uczniowie jak co roku pretendować będą do stypendiów naukowych. Apel był również okazją do podsumowania półrocza i wręczenia nagród za udział w konkursach szkolnych. Na koniec piosenkę „Hallelujah” zaśpiewała Szkolna Grupa Wokalna.

Po zakończeniu apeli przyszedł czas na wspólne fotografie pamiątkowe, spotkania z wychowawcami w klasach i pożegnania z koleżankami i kolegami. Wszystkim życzymy słonecznych, pełnych przygód wakacji i – do zobaczenia we wrześniu!