Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

4 września 2023 r. uroczyście zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny. Z radością spotkaliśmy się po wakacjach witając w szkole nowych nauczycieli oraz nowe koleżanki i nowych kolegów – pierwszoklasistów.

Pani Dyrektor Edyta Pciak-Rogala życzyła wszystkim wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i kompetencji zawodowych, wielu sukcesów oraz realizacji pasji i odkrywania nowych talentów.

Mieliśmy zaszczyt gościć w murach naszej szkoły panią Małgorzatę Iwańską – naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Oleśnicy. Pani Naczelnik wraz z Panią Dyrektor wręczyły stypendia za najwyższe wyniki w nauce. Stypendia Starosty Powiatu Oleśnickiego otrzymali uczniowie Technikum:

Jakub Dziewierz, Julia Dziewierz, Aleksandra Kosmala, Mateusz Kuśmierski, Mirosława Lisiak, Mateusz Misiarz, Gabriela Proć, Wiktoria Stasiak, Michał Trynkiel.

Gratulujemy!

Szczególnie serdecznie witamy w murach naszej szkoły witamy uczniów klas pierwszych – przyszłych techników ekonomistów z klasy 1 TE, techników reklamy z klasy 1 TR, przyszłych techników programistów z klasy 1 TP oraz rozpoczynających naukę w wielu zawodach uczniów szkoły branżowej z klas 1 Ba i 1 Bb!

Życzymy Wam, abyście dobrze czuli się w naszej szkole, abyście rozwijali swoje umiejętności, pasje i talenty, nawiązali nowe przyjaźnie. Niech ten nowy etap będzie Waszą nową białą kartą, którą zapiszecie jak najlepiej i jak najpiękniej. Mamy nadzieję, że to wśród Was są przyszli stypendyści, sportowcy, talenty artystyczne, samorządowcy i wolontariusze, z którymi będziemy tworzyć naszą szkolną społeczność i którzy będą godnie reprezentować naszą szkołę w konkursach, zawodach i podczas wydarzeń kulturalnych.