1 września 2025 r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W ten słoneczny dzień z radością spotkaliśmy się po wakacjach witając w szkole nowych nauczycieli oraz nowe koleżanki i nowych kolegów.
Apel poprowadziły Maria i Joanna z klasy 3 TE. Pani Dyrektor Edyta Pciak-Rogala przypomniała o ważnej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Pani Dyrektor życzyła wszystkim wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i kompetencji zawodowych oraz wielu sukcesów. W imieniu samorządu uczniowskiego koleżanki i kolegów powitał Jakub Adamowski.
Inspirujące i motywujące słowa do uczniów Branżowej Szkoły I stopnia skierował pan Stanisław Adamski – Prezes Cechu Rzemiosł Różnych w Twardogórze.
Najlepsze życzenia na nowy rok szkolny przekazała również pani Małgorzata Iwańska – naczelnik Wydziały Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Oleśnicy.
Apel był również okazją do wręczenia przez Panią Naczelnik Małgorzatę Iwańską i Panią Dyrektor Edytę Pciak-Rogalę stypendiów za wyniki w nauce. Stypendia Starosty Powiatu Oleśnickiego otrzymali uczniowie Technikum:
Jakub Adamowski, Maria Adamowska, Wiktoria Bodo, Maksym Gawłowski, Kacper Jankowski, Julia Jasińska, Oliwia Sijka, Wiktoria Stasiak, Joanna Śliwak.
Gratulujemy!
Na zakończenie spotkania z piosenką wystąpiła Wiktoria Leksińska.
Wszystkie klasy zapozowały do zdjęć pamiątkowych do Kroniki Szkolnej.
Szczególnie serdecznie witamy w murach naszej szkoły witamy uczniów klas pierwszych – przyszłych techników reklamy z klas 1 TR oraz rozpoczynających naukę w wielu zawodach uczniów szkoły branżowej z klas 1 B! Dla Was to zupełnie nowy etap życia – w nowej szkole, z nowymi kolegami i nauczycielami. Życzymy Wam, abyście dobrze czuli się w naszej wspólnej już szkole, abyście rozwijali swoje umiejętności, pasje i talenty. Niech ten etap będzie nową białą kartą, którą zapiszecie ciekawie i w swoim stylu. Mamy nadzieję, że są wśród Was przyszli stypendyści, sportowcy, talenty artystyczne, samorządowcy i wolontariusze, z którymi będziemy tworzyć naszą szkolną społeczność i którzy będą godnie reprezentować naszą szkołę w konkursach, zawodach i podczas wydarzeń kulturalnych.
GALERIA ZDJĘĆ












