Wielkie Święto Programowania we Wrocławiu 7.10.2023

Ogólnopolska Sieć Edukacyjna zaprasza!

Już niedługo startuje CodeWeek 2023. Jednym z wydarzeń organizowanych z tej okazji w całej Polsce będzie Wielkie Święto Programowania we Wrocławiu, na które zapraszamy wszystkich już 7 października do Tarczyński Arena Wrocław! Podobnie jak w zeszłym roku nie zabraknie bezpłatnych atrakcji, zapewnianych przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną (OSE) oraz innych partnerów wydarzenia, m.in. Stowarzyszenie „Cyfrowy Dialog”, Centrum Mistrzostwa Informatycznego, VEX Robotics, Centralny Dom Technologiczny, EduSense czy Mobilne Laboratoria Przyszłości. 

Zarówno ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z programowaniem, jak i ci, którzy są już bardziej zaawansowani, znajdą tutaj coś dla siebie. Warsztaty, gry, zabawy, inspirujące spotkania – przekonacie się, że programowanie to prawdziwa frajda!

Zapraszamy wszystkich: rodziny z dziećmi, nauczycieli oraz innych zainteresowanych programowaniem, robotami i nowinkami technologicznymi. Spotykamy się 7 października w Tarczyński Arena Wrocław (al. Śląska 1) w godz. 11–17. Dołączcie do nas!

Szczegółowe informacje publikujemy na bieżąco w wydarzeniu na Facebooku CodeWeek PL

Zachęcamy nie tylko do udziału w Wielkim Święcie Programowania, ale też do organizowania własnych inicjatyw związanych z kodowaniem i dodawania ich na mapę CodeWeek. W ten sposób zwiększacie szanse Polski na zwycięstwo w przyjacielskich zawodach, w których europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. W ubiegłym roku, podczas jubileuszowej 10. edycji CodeWeek, Polska stanęła na trzecim miejscu podium (ponad 14 tys. zarejestrowanych wydarzeń!). Czy tym razem uda się powtórzyć ten sukces? Wszystko w Waszych rękach!

Więcej informacji na temat CodeWeek, w tym mapę wydarzeń, znajdziecie na stronie codeweek.eu. Pamiętajcie – programować każdy może!

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: programowanie@nask.pl

Do zobaczenia podczas Wielkiego Święta Programowania we Wrocławiu!